nemohu odepsat

dnes mi přišel meil,ráda bych pomohla pokud budu moct,ale uživatel-ka mi napsal-la z odpovědí,a já nevím jak jí-jemu odpovědět,nebot nevím o koho jde,prosím toho koho se to tedy týká,necht mi napíše svůj meil

Nejlepší odpověď
panenka

A nemáš nic ani v předmětu napsané ?od koho to je mě když někdo napíše z odpovědí zprávu vždy tam mám odpovědi.cz a Zpráva od koho to je

Další odpovědi
Miroslavst

Přestože uživatelka odepsala z odpovědí a neuvedla svůj mejl, mělo by tam být napsáno od koho to je.
Např.:
odpovedi @ odpovedi.cz zpráva od Miroslavst
a text zprávy
Takže podívat se od koho to bylo a následně v profilu najít a pokud dovoluje být kontaktována tak přes odpovědi odepsat.
Jinak má dotyčná smůlu.
Doplňuji:
takto nějak:
http://www.co­olspacetricks­.com/smiles/big_smi­les/27753/

Ajeto

Divné, moc divné. Třeba tajný ctitel, jste totíž moc pěkná.