Nemohu najít správný ovladač k části motherbordu.

Dobrý den,
mám tu počítač, na jehož základní desce jsem našel údaje: Intel E210882, N232, D865GL/D865PESO. Našel jsem ovladače pro interní grafiku, ale nedaří se mi najít ovladače pro integrovanou síťovku (LAN/ETHER?) a zvukovka blbne. Zatím jsem si myslel, že když stáhnu ovladač pro určitý motherbord, tak to nainstaluje vše. Tahle nějak ne.
Za případné rady děkuji.
Richie

Odpovědi
mufoid

Zkuste napřed zjistit, jaký máte skutečně mode základní desky. Dají se k tomu použít nástroje na analýzu hardwaru – napři CPU-Z, Hardware Info, HWinfo, Sandra. Jakmile budete vědět, jaký máte model, měl by se najít na stránkách Intelu. Ovladače budou pro jednotlivé části desky (chipset, síťovka, zvukovka,…) a pro určité operační systémy. Každý je třeba nainstalovat..