Angi

Nemohu najít složku Custom Stories ve hře Amnesia

Kamarád mi poslal k instalaci hru Amnesia. Mám pocit, že to asi není z CD, ale ztažené z internetu.. Sice mi hra funguje, ale chtěla jsem si do ní nainstalovat pár uživatelských módů. Na internetu jsem se dočetla, že k instalaci módů mám jít do složky Amnesia a tam jednoduše do Custom Stories… Ale nic takového tam nemám… V Program Files Amnesii mám, ale podsložka Custom Stories tam chybí. Podívala jsem se i do složky Amnesie, co mám v dokumentech, ale tam je jen Main Menu ale nic víc taky ne. Přesto už jsem hru dostala se dvěmi hry v Uživatelských módech, tak nevim, kam to ve složkách dali… Mám si tu složku vytvořit, nebo kde jinde to mám hledat?

Odpovědi
BANAN93

jestli do té složky máš něco stáhnout a má tam bejt jen to co stáhneš tak jí klidně vytvoř
Doplňuji:
tady sem něco našel http://www.uloz­to.cz/hledej?q=am­nesia+custom+sto­ries