iceT

Nemohu najít,poradíte mi?

Hledám pobočku České národní pojištovny v Olomouci,ale nemám štěstí.
Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za informaci,a Drápe omouvám se,uteklo mi slovíčko -zdravotní-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Česká národní zdravotní pojišťovna

Sídlo: Hálkova 2, 77233 Olomouc
Olomouc
Telefon: 585511241,121
Fax: 585511123
Web: http://www.cnzp.cz

Další odpovědi
Drap

Pokud vím, tak „česká národní pojišťovna " neexistuje je jen "česká národní zdravotní pojišťovna“

terry

Česká národní zdravotní pojišťovna
Česká národní zdravotní pojišťovna vznikla v roce 1994 jako zaměstnanecká zdravotní pojišťovna, která však byla od svého založení otevřena všem občanům České republiky bez ohledu na jejich zaměstnání či oborovou příslušnost.
Česká národní zdravotní pojišťovna již však zanikla, ale nijak „ošklivě“. V roce 2009 se společně s Hutnickou zaměstnaneckou pojišťovnou stala základem pro novou zdravotní pojišťovnu – Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu, která převzala všechny její závazky.

fablen

myslím, že existuje pouze Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a sídlo v Olomouci:
Jeremenkova 1056/40, 772 52 Olomouc (Železniční poliklinika), tel. 585 202 525

Zdroj: www.cpzp.cz