Avatar uživatele
leonessa

Nemocný pejsek

co používá za lék, když má Váš pejsek rýmu a kašel? Zkouším mu dávat na radu dr. jitrocel.sirup, ale pořád se nechce vyléčit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já používám Pulmostat akut,pokaždé tak do tří dnů zabere,ale být Vámi,tak znova navštívím veterináře a raději to s ním prokonzultuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Taky bych raději doporučovala veterináře, než nějaké pokusy.
Náš pes měl stejné problémy a zjistilo se, že nejde o nachlazení, ale o problémy se srdcem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Rýma a kašel se u zvířat nemusí vždy léčit stejně jako u lidí. Také to mohou být příznaky jiného onemocnění.
Doporučuji návštěvu veteriny. Pokud to již trvá nějakou dobu, tak co nejdříve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

a nemá to náhodou jako alergickou reakci?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN LEONESSO.DOBŘE ZABÍRÁ ACC TOBOLKY 200MG A PREVENTAN.Z TO­BOLKY ODSYPTE TROCHU
ACC PRÁŠKU-DÁLE UKROJTE Z PREVENTANU ASI TAK
ČTVRTINU-VŠE SMÍCHEJTE DOHROMADY A DEJTE DO TROCHU VODY.PEJSEK TO SÁM NEVYPIJE RÁD A TAK MU TO NALEJTE DO TLAMIČKY A NEBO POUŽIJTE MALOU LÉKAŘSKOU STŘÍKAČKU.POTOM DEJTE PEJSKOVI NĚJAKÝ ZDRAVÝ PAMLSEK ABY VĚDĚL,ŽE DOSTANE VŽDY PO TAKOVÉ PROCEDUŘE NĚCO DOBRÉHO.PREVENTAN PRO DOSPĚLÉ SE VÁM FINANČNĚ VYPLATÍ NEJVÍC 30TBL. STOJÍ ASI KOLEM 90KČ A ACC KAPSLE PRO DOSPĚLÉ TAKÉ PŘIJDOU LEVNĚJI.VŽDYŤ KDYŽ TO VAŠEMU PEJSKOVI BUDETE DÁVAT ASI MĚSÍC 1X DENNĚ
TAK TO NENÍ TAK DRAHÉ.MÁM S TOUTO LÉČBOU DOBRÉ ZKUŠENOSTI.JIS­TĚ,POKUD BY SE TO DO TÝDNE NEZLEPŠILO,TAK RADĚJI ZAJDĚTE NA VETERINU.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Chtěla bych se na to krematorium zvířat Praha optat. Jak to prosím u nich probíhá?

Avatar uživatele
XenieRo

Ještě nemáš vyřešeno, co s tím pak? Pokud ne, tak to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/cenik/ je vážně nejlepší volba. Věř mi. Osobně jsem s nimi měla tu čest a jsou opravdu fajn. Zajistí hodně důstojný odchod.

před 1269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Tak to vypadá, že náš Aron se blíží ke konci své životní cesty :( Achjo, jsem z toho uplne na mrtvici :( Ale musím přemýšlet co dál. Je dobré řešení Krematorium zvířat Praha?

před 1299 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek