leonessa

Nemocný pejsek

co používá za lék, když má Váš pejsek rýmu a kašel? Zkouším mu dávat na radu dr. jitrocel.sirup, ale pořád se nechce vyléčit.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já používám Pulmostat akut,pokaždé tak do tří dnů zabere,ale být Vámi,tak znova navštívím veterináře a raději to s ním prokonzultuji.

Další odpovědi
1popelka1

Taky bych raději doporučovala veterináře, než nějaké pokusy.
Náš pes měl stejné problémy a zjistilo se, že nejde o nachlazení, ale o problémy se srdcem.

ReHu

Rýma a kašel se u zvířat nemusí vždy léčit stejně jako u lidí. Také to mohou být příznaky jiného onemocnění.
Doporučuji návštěvu veteriny. Pokud to již trvá nějakou dobu, tak co nejdříve.

nabubindes

a nemá to náhodou jako alergickou reakci?

anonym

DOBRÝ DEN LEONESSO.DOBŘE ZABÍRÁ ACC TOBOLKY 200MG A PREVENTAN.Z TO­BOLKY ODSYPTE TROCHU
ACC PRÁŠKU-DÁLE UKROJTE Z PREVENTANU ASI TAK
ČTVRTINU-VŠE SMÍCHEJTE DOHROMADY A DEJTE DO TROCHU VODY.PEJSEK TO SÁM NEVYPIJE RÁD A TAK MU TO NALEJTE DO TLAMIČKY A NEBO POUŽIJTE MALOU LÉKAŘSKOU STŘÍKAČKU.POTOM DEJTE PEJSKOVI NĚJAKÝ ZDRAVÝ PAMLSEK ABY VĚDĚL,ŽE DOSTANE VŽDY PO TAKOVÉ PROCEDUŘE NĚCO DOBRÉHO.PREVENTAN PRO DOSPĚLÉ SE VÁM FINANČNĚ VYPLATÍ NEJVÍC 30TBL. STOJÍ ASI KOLEM 90KČ A ACC KAPSLE PRO DOSPĚLÉ TAKÉ PŘIJDOU LEVNĚJI.VŽDYŤ KDYŽ TO VAŠEMU PEJSKOVI BUDETE DÁVAT ASI MĚSÍC 1X DENNĚ
TAK TO NENÍ TAK DRAHÉ.MÁM S TOUTO LÉČBOU DOBRÉ ZKUŠENOSTI.JIS­TĚ,POKUD BY SE TO DO TÝDNE NEZLEPŠILO,TAK RADĚJI ZAJDĚTE NA VETERINU.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Kajolka

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Chtěla bych se na to krematorium zvířat Praha optat. Jak to prosím u nich probíhá?

XenieRo

Ještě nemáš vyřešeno, co s tím pak? Pokud ne, tak to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/cenik/ je vážně nejlepší volba. Věř mi. Osobně jsem s nimi měla tu čest a jsou opravdu fajn. Zajistí hodně důstojný odchod.

Pajka.111

Tak to vypadá, že náš Aron se blíží ke konci své životní cesty :( Achjo, jsem z toho uplne na mrtvici :( Ale musím přemýšlet co dál. Je dobré řešení Krematorium zvířat Praha?