caperland

Nemocný křeček?

Dobrý den, nevíte, co je mému křečkovi? Když jsem si ho chtěl pochovat, seděl na míste a měl pootevřené oči. Normálně bývá hbitý a velmi hravý. Na veterině už mají zavřeno. Je to vážné?

Odpovědi
anonym

Asi už umírá.

Quimby

Z toho, že křeček se tolik nehýbe, tak bohužel my nic poznáme. Není to prostě jen, že chtěl třeba spát nebo se mu prostě nechtělo běhat?
Kolik mu je?
Když ho to zítřka nepřejde, tak ho dones k veterináři no když se ti to nebude zdát.
Taky sem měl křečka a občas se mu prostě nechtělo běhat.

lexx

nebude přežraný ? nebo prostě nemá náladu na hrátky, to přejde