KamČůZeK

Nemoci (z) tuku?

Potřebuju stranky, nebo něco o nemoci z tuku? děkuji:)

Nejlepší odpověď
Lenjička

No, mezi nemoci, které jsou způsobeny přebytečným tukem je třeba ucpání cév, zkolabování orgánů nebo deformace kostry. Spíš bych to hledala v nějakých článcích o obezitě. Na googlu toho bude tuny 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Neplodnost, hypertenze,dna,o­nem.klobů,cukrov­ka,hyperlipide­mie,dušnost,o­nem.žaludku,zvý­šené riziko rakoviny,depre­se,střevní potíže,nespavost a chrápání,jaterní steatoza,kýly­.http://www.fit­web.cz/clanky/zdra­vi/457750-nemoci-z-nadvahy