nemocenska-smlouva na dobu určitou

Mám smlouvu na dobu určitou,která mi je prodlužována po dobu dvouch let vždy na dva měsíce.Ted mi končí 30.11.2009zase dva měsíce ,ale už měsíc mám neschopenku,a bojím se aby mě firma u které pracuji sedmý měsíc nepropustila.Dě­kuji M.s.

Odpovědi
standa

Pokud máte smlouvu na dobu určitou, tak obavy z případného neprodloužení jsou vždy na místě a bohužel vaše dlouhodobá nemoc je při rozhodování zaměstnavatele, zda s vámi pokračovat či nikoli spíše na závadu.

Je to sice bez záruky, ale doporučoval bych (pokud to povaha nemoci dovolí) ukončit nemoc a se zaměstnavatelem aktivně jednat o prodloužení smlouvy…