Nemocenská na jiném bydlišti

Dobrý den.. Přítel je po plastice vazu a je dlouho doma. Bydlíme od sebe 180km. a slyšeli jsme, že jde aby pobýval nějaký čas na mém bydlišti. Co proto máme udělat??? Přechodné bydliště už není. Děkuju za rady..

Nejlepší odpověď
kavon

jde to lékař mu vystaví neschopenku na vaší adresu ale musí se tam zdržovat také to tak mám

Další odpovědi
Jakub

Požádat toho lékaře, co vystavil neschopenku, zda mu povolí pobyt na jiné adrese, než v místě trvalého bydliště.

georgia

Nahlásit lékaři adresu,kde se budete po dobu nemoci zdržovat a svému zaměstnavateli ta­ky.