Nemoc z povolání

Dobrý den,chci se zeptat,na poslední valorizaci nemocí z povolání,zda je v plánu? Prosím o vysvětlení nároků u občanů s přiznanou nemocí z povolání.Mám nemoc z povolání a jsem dlouhodobě nemocná s jinou nemocí. Jak se počítá výše mých nemoc.dávek? Doplácí k nemocenské od státu nějaké dávky organizace kde nemoc vznikla? Pracuji stále u téže org.na vyhovujícím pracovišti.Děkuji a zdravím Dragounová

Odpovědi
standa

Obávám se, že pro správnou odpověď na váš docela SPECIFICKÝ případ si bude muset ´dojít´ na OSSZ…, alespoň to tak vidím z mého pohledu.

Ale třeba se zde najde odborník na tuto problematiku 🙂