nemoc u činčily

prosím poraďte moje činčila moc neroste je to sameček a je 6 měsícu a váží jen 320g četl jsem že by měl vážit 400 až 430g

Nejlepší odpověď
SellLolAcc

tak ono neznamena ze kdyz „ma“ dosahovat delky/vysky/apod ze to tak bude si to predstav na cloveku, prcek 160cm chodi do 8 tridy a v 3 tride napr 180 cm, popripade bych sel za veterinarem
(to s tou 3 tridou a 180 cm sem asi krapec prehnal no)

Další odpovědi
Kuře

Radši s ním zajdi k veterinářovi.

samicek333

6 měsíců není tak moc, asi ještě povyroste, já bych si toho nevšímala, pokud třeba za dalšího půl roku nebude větší a těžší, zajdi na veterinu.
Vždyť pokud správně jí a normálně se chová, nemůže být nemocná:)