Adula.57

Nemoc nebo druh staliva?

Dobrý den, nedávno jsem koupila svému morčeti stalivo, a když jsem jí ho tam dala, tak jsem tam přidala nějakou dobrůtku – mrkev -. Později jsem se tam podívala a když se tam došla vyčůrat tak to bylo světle červené. Jednou to bylo normální a podruhé ne. Není nějak nemocné to morče, nebo to je tím stalivem, nebo mrkví? díky

Nejlepší odpověď
hanny 2

Snad stelivo,ne?To bude asi tou mrkví,ale pozoruj ho raději dál a v případě,že si nebudeš jistá,tak zajdi za veterinářem!

Další odpovědi
hanulka11

my měli morče, žralo mrkev a nikdy jsem nepozorovala, že by barvilo. Možná jak stelivo zvlhne tak zrůžoví záleží z jakého dřeva jsou hobliny