facebook-pro

Nemoc-kožní nemoc

Dobrý den chtěl by sem se zeptat jestli znáte nějakou metodu proti lupence (kožní nemoc) nějaké mastičky nebo nějakou metody aby se toho člověk zbavil nebo ty mastičky nevadí cena ale mastičky které jsou dobré a můžete je osobně doporučit které vám pomoli. Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Na lupénku pomáhá moře (hlavně Mrtvé moře) a přípravky se solemi z Mrtvého moře. Dají se sehnat jak v drogerii, tak v lékárně.