Nemoc?Co znamena ze citim plast nebo spalenou gumu a ostatni v okoli ho neciti ?

Co znamena ze citim plast nebo spalenou gumu a ostatni v okoli ho neciti ?

Odpovědi:

Zlatý

Je to tvůj tělesný pach . Může to znamenat onemocnění, ale také nemusí. Bohužel žádný lékařský obor se diagnózou na základě senzoriky nezabývá.
Přesto jsou zkušenosti z lékařské praxe.
Osobně mám podobné zkušenosti, cítil jsem ze sebe pach myšiny.
V mém případě to onemocnění signalizovalo, ale jaké, jsem poznal až bylo diagnostikováno běžnou metodou.
Nezbývá ti nic jiného, než se důkladněji sledovat, či konzultovat s lékařem.

Bronzový

Jedna z možností je nádor. Čichové vjemy mohou provázet rakovinu resp. nádorové onemocnění. Podotýkám, že je to jedna z možností tak se zbytečně neděs. Určitě existuje větší škála možností ale já si zapamatoval pouze tuto. Navíc jsem laik takže návštěvu lékaře určitě doporučuji.

Určitě si nech udělat EEG - nejpravděpodobnější vznik takových halucinací*) je v mozku (nejde o reálný vjem, ale jen problém při ´zpracování´).
Příčin může být mnoho - od (obvykle) nezhoubného nádoru po třeba schizofrenii nebo epilepsii - po vyšetření bude lékař (a i ty) ´chytřejší´...
;-)
*) pokud ´předběžně´ vyloučíme to, že máš citlivější čich a i to, že ti "ostatní" se v daném prostoru nacházejí déle - a na zápach si navykli

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.