eva

Nemít prachy vadí ☹

Už jste se někdy dostali do situace že jste byli úplně bez peněz?Přítel je 4 měsíce bez práce,já beru jen mateřskou a nějaké sociální dávky,nemáme zaplacené účty za dva měsíce,dluhy rostou,dcera nemá plínky a sunar,už nemám ani v čem vyprat,......... jsem naprosto zoufalá…

Nejlepší odpověď
kropitko

Zajděte na úřad práce, oddělení dávek SSP a informujte se zda máte nárok na příspěvek v hmotné nouzi. Případně jestli jste využila všech možných sociálních dávek,příspěvek na bydlení apod.

Další odpovědi
HanČe

Evo, myslím,že by Vám mohli poskytnout pomoc i ve Vaše městě na Obecním / Městském/ úřadě, kde máte trvalé bydliště aspoň jednorázovou výpomocí, než vyřídíte něco na sociálce. Držím palce.

Michal

Koho budete volit? Sledujete sociální politiku? Vše nám bylo jedno a takhle jsme dopadli.(Tato odpověď není osobní a co je to být bez peněz,vím,hrůza)

Zdroj: život