Ganymede

Nemělo by být při zvýšených teplotách nechutenství?

„Hrabká“ mému tělu? Okolo Vánoc jsem měla rýmu, nachlazení, ale žádná teplota, pak zmizela rýma a vše to a přišla teplota :D 37.5 mám stále už tak týden, al žádné nachlazení, dnes jsem byla u doktorky, půjdu na odběry krve, asi mou rozežranost nic nezastaví :D Máte s tím někdo podobné zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Může být, ale jistě ne nutně. Zvýšená teplota jen řeší nějaký jiný problém těla.

Další odpovědi
gecco

Ne, zvýšená teplota neznamená automaticky nechutenství…
😉
Navíc 37,5°C ´nic´ není…

quentos

Když máte chuť k jídlu, je to dobrá zpráva ve smyslu, že to s tou nemocí nebude „tak horké“. Tělo si samo řekne, koneckonců jídlo je zdroj energie na boj s nemocí…

Šidlo

niektoré vírusy a baktérie naopak vyvolávajú žravosť…chcú hlavne cukor (hlavne sacharózu a fruktózu)

ak máte žravosť cez infekciu, jedzte slané a aj trochu tučné jedlá- praclíky, krekry, veľa polievok hoci aj z pytlíku – len pozor na šmakulády v zložení..