Neměli to pralidé (muži) jednodušší ( s ženami) ?!

Nebylo žádné rande, žádného okecávání, prostě dostala palicí po hlavě a táhla se do jeskyně!

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím , že jednoduché to neměli muži nikdy. Představa palice a odtažení za vlasy je zřejmě zcela mylná.

Další odpovědi
Alesh

Nejdřív byl matriarchát, pak se změnil na latentní, ale nikdy nezmizel. Takže byli jsme, jsme a budeme – my muži – vždy v pr… 🙂 Ale aspoň si občas zašuškáme. 😉

Kelt

Nevím, zda to probíhalo takovým způsobem, a zda tento způsob byl jednodušší než je ten dnešní. Komunikace byla na nižší úrovni než je dnes, člověk neměl takové znalosti, schopnosti než dnes. Tím nechci říci, že tito lidé byli ve všem horší než my dnes. Pokud si myslíte, že okamžité získání ženy je něco skvělého, protože můžete okamžitě dát průchod svým pudům, tak s Vámi nesouhlasím. Právě rande, kecání nám umožňuje lépe poznat daného člověka. Pokud si myslíte, že to bylo jednodušší, rychlejší (vím jak to myslííte, i když nesouhlasím) tak si uvědomte, jaký byl průměrný věk obyvatelstva – cca 30 let, jaká byla úmrtnost dětí do jednoho roku atd.

mosoj

Vzhledem k tomu že podle jedné nové teorie se člověk vyvinul z prasete, tak jim vůbec nezávidím!

Doplňuji:
Ale teorie je to dost pravděpodobná, nejenom kvůli identitě vnitřních orgánů .

anonym

Je to lákavá představa – „palicí po hlavě“ a je klid…
Bohužel se domnívám, že i praženy brblaly a brblaly (třeba, že po té palici je mohl bacit mladší, hezčí, bohatší…).
Nemyslím, že by to ´pramuži´ měli jednodušší.
To „rande“ a řeči okolo jsou to ´nejmenší´…
😉

zjentek

nesmíš ženám tolik věřit ..to ony tě jen chtějí přesvědčit a nasměrovat, jak by to podle nich mělo být správně

rigormortis

A dle čeho usuzujete, že to dříve bylo jinak?
Že když byl násilník, tak znásilňoval ženy tak jak popisujete, ale to by pak přišel ten co ji měl rád a zabil by ho…
Lidé jsou pořád stejní, mění se pouze prostředí.
Představte si sebe v minulosti: jak by jste se choval k ženám? Nenosil by jste jim dárky? Nezamilovával by jste se? Neimponaval by jste jim?