petra15

Nemeli byste nejaky napad na prekvapeni na tanecnim vecirku ?

Poradam dnes t. v. na rozlouceni se sestrenici z Francie a zatim mam jen toto : nebude to u nas, ale u pritele, prijezd taxikem, cerveny koberec a „novinari“ s „bleskovou vichrici“, aby si holky pripadaly jako hvezdy(s tim uz mam zkusenosti). Ale jeste alespon jedno prekvapeni bych rada, moc vas prosim…

Nejlepší odpověď
Drap

Kup 100g koksu. Když už si budete hrát na ty hvězdy, tak ať to má říz.

petra15

Drap
koks se kupuje v tunach, zeptej se „topicu z vlady“…

hanny 2

Petro – koks=kokain! Takže v gramech!

petra15

hanny, i kdyby se pocital v kilometrech…
tak bych za to nedala ani velky kulovy( i toho by mi bylo skoda)