Neměly by se z preventivních důvodů uzavřít babyboxy, v časovém horizontu 9 a více měsíců?

Dovtípí se někdo, co tím myslím?

Nevím kolik z vás četlo otázku, ale jedině cgachar1922 se dovtípila.

Nejlepší odpověď
chachar1922

Migrační vlna. Protože pak tu bude plno „českých snědých“ občanků.
(Viz. diskuze)

Další odpovědi
anonym

třeba to jejich víra nedovoluje a pak to nebude třeba

Ganymede

Takže to maj zeny radsi deti hazet do popelnic??

Alesh

Že jich těch tu uprchlíků ale je… zrovna mi jich prošlo asi tisíc pod oknem 🙂
Jinak babyboxy bych zrušil, zatímco ženská se může dítěte beztrestně zbavit, co chudák nechtěný otec? Může dát dítě do babyboxu? Ne, musí akorát platit, zatímco ženská ho jen tak odloží ani nemrkne. Jsou snad ženský nesvéprávný? Že nemůže podstoupit standardní cestu předání dítěte k adopci jako v dřívějších dobách?

lexx

nedovtípil, já tenkrát chyběl v hodině biologie

Elk

Aby si rodičky uvědomily, jak se mají zachovat? Aby bylo míň abortů? Ne, neměly! Hessovo nápad zachránil mnohé děti, rodičky i jejich rodiny – víc, než si myslíme a dokážeme to nejenom ocenit, ale i posoudit. Historie je nám ponaučením.

chachar1922

Jako první mě napadla – „Migrační vlna“ ale pak jsem si uvědomila, že proč by je oni dávali do Baby boxů. Tudíž nevím co tím myslíš Barbakane. 🙂

anonym

chachar1922, už se přibližuješ. Ale proč?

chachar1922

Stanou se (ti potomci) Českými občany. A pak budou mit stejná práva jako my…?

anonym

Přesně tak a to budou babyboxy přetékat. Vlož odpověď pod otázku, ať tě můžu ocenit, i když body tu jsou někomu pro zlost.

chachar1922

No právě. Mě taky mizí bodíky ☹

marci1

Dovtípili by se, ale musel bys tuto otázku zařadit do jiné kategorie „Zábava“.:-)
Zrovna dnes našli v jednom holčičku. ☹
Asi by všem raději měli rozdat kondomy. 🙂

anonym

Marci1, i ty ses nedovtípila.

anonym

Zatím žádný/á se nedovtípil.

marci1

Doufám, že máš na mysli Silvestr! 🙂

anonym

Ne. nemám, myslím to vážně.