Avatar uživatele
anonym

Neměl by někdo nějaký tip?

Vůbec se mi nechce sedět doma,čekat na odpolední výheň,pomalu tát.Ale na prochajdu to tedy nevypadá,jít někam,třeba do muzea,kina,výstavu se mi nechce.O plovárně nechci ani uvažovat,po zkušenosti z minulého týdne – to už je lepší jezdit bezcílně autobusem.
Vůbec nic mě nenapadá.
Ale – víc hlav prý ví víc.Nenapadlo by někoho Něco? Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Luss, Jahoda před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

Pokud by prede mnou byl volny horky den, nebyl by zadny plan ani kamarad na nejakou spolecnou akci, vylet atd, koupila bych si neco dobreho na zub, vzala dobrou knizku, sedla bych si do auta a naslepo bych vyjela do prirody, udelala bych si soukromy piknik s knizkou, nekde ve stinu, v lese, na paloucku… byl by tam chladek, klid, a o zabavu se postara knizka… co? :) tady v rozpalene kancelari, mezi zvonicimi telefony je to krasna predstava.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Pusť si Hovory H na ČT1 …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
louhra

Běžte do hospody,nebo ještě lépe,do vychlazeného vinného sklípku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Taky doporučuju Horníčka-zrovna na něj koukám-samá dobrá společnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro Bumbes-jak jsem zahlédl to „pusť si“,ještě jsem nedočetl a vyskočilo mi „plyn“.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bumbes

ale fuj

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak byl výlet,krmení ukrutně voraženejch kachen,střet s…dejme tomu… osobou úplně jinak sexuálně orientovanou,kousek od baráku jsem šlápnul do – pevně věřím, že žvýkačky a spařenej jak jetel jsem si umínil,že už nikdy nevytáhnu za takového počasí nohy.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek