BS31

Můžu zažádat o německé občanství na základě dokumentu otce (pas, občanka atd..)?

Ahoj Můžu zažádat o německé občanství na základě dokumentu otce (pas, občanka atd..) ? táta sice nebyl němec(je to polák, má občanství německé, polske a české) s tím německým si nejsem jistá, určitě ho měl (dle dokladu co mi dal) ale je možné, že propadlo… nicméně jeho děda němec byl… všechny tátovy doklady mám uschované… je to tedy možné a co všechno to obnáší?? od kolika let se o občanství dá žádat???
předem díky

Odpovědi
ivzez

Zkuste se podívat, jestli nenajdete odpověď zde:
http://www.nemecke-obcanstvi.cz/kdo-ma-narok/