Nemate zkušenost s lékařským laserovým pracovištěm Mudr. Yvety Štouračové v Brně, Veselá 5?

Konkrétně mi jde o laser, jestli bylo vše ok, jaká je paní doktorka atd..

Odpovědi
hanny 2

S pracovištěm paní doktorky zkušenost nemám,ale před 10lety mě učila dermatologii a měli jsme ji moc rádi.

Pattty

Varování před podvodnou klinikou Yvety Štouračové! Tato klinika se nachází v Brně v ulici Veselá 5.

Takto klinika má dosti nekvalitní laser, který doživotně poškozuje kůži. Navíc jednání pseudodoktorky Štouračové má do profesionality hodně daleko. Za svou práci nehodlá nést zodpovědnost a navíc se následně snaží z klientů podvodnými způsoby vymámit další a další peníze.

Na toto laserové centrum POZOR!!!