Miroslavst

Nemáte zbytečně u sebe nějaké peníze?

Nepřebývá vám doma např. půl milionu? Pokud ano, dali byste si?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/208190-nejdrazsi-dezert-sveta-poskadli-jazyk-jedlym-zlatem.html

Nejlepší odpověď
Toruk

To jsem netušil, že existuje jedlé zlato. Co se stane, až to jídlo člověk stráví? Bude z toho zlaté h…? 🙂

Další odpovědi
flodur

Tak to bych si tedy dal.Mám hrozně rád sladké.Už utíkám alespoň pro tatranku.Co mě taky jiného zbývá že?

Jahoda

Ty peníze bych za to nedala. Sním to, pak následuje WC a co z toho mám? Nic 😁 Vypadá to lákavě, to jo. Koupila bych si to, pokud bych byla milionářka, nebo miliardářka. Což nehrozí, takže si mohu nechat zajít chuť 🙂

Earl Sin

Mě by spíš zajímalo, jaké je nejdražší jídlo, které je jen z potravin – tedy bez diamantů, zlata apod.

anonym

naštěstí už dneska nemám žravou