Adis99

Nemáte typ na básničku?

…na téma že sdělení musí být podepsané do druhého dne…
Doplňuji:
Ve škole jsem jako trest dostala složit báseň na téma že sdělení ve studijňáku musí být od rodičů podepsané do druhého… A aby tady zase někdo neměl kecy,tu báseň budu dělat sama jenom jestli nemáte nějaký typ…

Nejlepší odpověď
kapka

Jé básnička! To já ráda.
Jednu výchovnou bych tu měla:

Po sdělení školy
zadek někdy bolí,
to je známá věc,
podpis ale nutný přec.
Že učitel paměť ztrácí,
v to doufat se nevyplácí.

Další odpovědi
fcoop

Aby tady zase někdo neměl kecy,
budu se sama starat o svoje věci
o svoje věci,věcičky
radši si budu sama

obouvat botičky.

Je to pitomý,jasně že je.
Ale jako inspirace.....?

Lucijej

Nejsem si jistá, jestli jsem to pochopila správně, ale co třeba Blues pro blásnivou holku – Prolog od Václava Hraběte.

bolak

To je dost málo informací :) když mi napíšeš co je to studijňák, o jaké sdělení se jedná a cos provedla že jsi dostala takový trest, možná že něco vymyslím.

Give me more…

beer

A jaký typ básně myslíš – lyrický, epický..?
Nebo máš na mysli tip na báseň ?