Avatar uživatele
zjentek

nemáte tušení, k čemu slouží tlačítko? (viz níže)

http://2i.cz/769b0d27­f4
..myslím tlačítko z vašeho pohledu zcela vpravo..bystřejší jistě poznali, že jde o automatickou pračku z éry bezkurvítkovejch výrobků.
Chápu to tak, že tlačítkem nalevo od tohoto se určuje množství vody v pračce tím, že při jeho „zamáčknutí“ přiteče jen půl vody, než by přiteklo při jeho „vymáčknutí“ ..takže k čemu je tam tlačítko s plnou vaničkou? Není to nějaký složitý? :o
Doplňuji:
redy: myslíš 4-máchání? Jak máchání? Vona ta pračka máchá, ať je to tl.4 v jakýkoli pozici ..tak jak? Prosím upřesni, nejsem dobrá pradlena!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, anonym, zzzlatokopka před 3395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to tlačítko pro zastavení programu před závěrečným ždímáním. Po jeho zamáčknutí zůstane prádlo ležet v poslední máchací lázni. Zabrání se tak polámání vlákna. Program se ukončí ručně krátkým ždímáním nebo vyčerpáním vody.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

1.zapnutí 2otáčky 3voda 3máchání
Doplňuji:
2 otáčky-ždímání 3.množství vody- když máš míň prádla.

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Podobné problémy jsem už párkrát řešil a dařilo se mi jim dostat někdy na kobylku třeba tím, že jsem našel na internetu manuál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trpaslicek

Mozna je to predpirka..ze se jenom napusti voda a pradlo se odmaci nejakou dobu nez zacne jet normalni program..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

čtyřka bude to nevypuštění vody. Když nemůžeš prádlo zrovna vyndat. 3. je na půlku dávky. jak píše Redy…
Sám si vařím, sám si peru, že se na to nevy.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Už jsi to vyřešil? Osobně se domnívám, že má pravdu Hlada a jáára …

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

zjentek máchání je 4 jak si pochopil.No tyhle jednoduchý pračky sou vlastně na hlavu-No je to tak že chceš například míň vody zmáčkneš 3.Když nechceš ždímat na plno ale míň zmáčkneš 2.Zrovna tak je to s mácháním. Já bych ale zapla pračku a hotovo u moji mám taky x programů ale používám jen dva.Víš já to jinak neumím vysvětlit tak se nezlob, snad sem tě víc nepopletla to bych nechtěla.(jinak z tvojiho pohledu z leva 1,2,3,4.)

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ta pračka umí vyprat v málo vodě a pak zvlášť i vymáchat v málo vodě? Týjo ta je chytrá co? Jen aby to nebylo „stop máchání“ ..budu ti věřit ,)

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

No tak teď ani neusnu, ne že mi pračku přídeš hodit na hlavu 🙂Né neboj to bude v okeji-

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

žádnej okay ..to mám z merkurie, z tůzu!

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Aha 🙂

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek