hanulka11

Nemáte strach,že by se vám mohlo stát něco podobného?

Jezdíte na takové akce?
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=214097&ar­ticleId=/krimi/214149-prodejci-na-predvadeci-akci-zbili-muze-kdyz-si-nekoupil-jejich-zbozi.html&sec­tionId=3

Nejlepší odpověď
BEAES

V žádném případě. Neuznávám takový styl prodeje. Asi před 10 lety jsem na takové akci byla a prodejci na závěr, když nebyl kšeft, byli velmi nepříjemní, nadávali, vším třískali a nechtěli nás pustit z místnosti. Děs!

Další odpovědi
morče

Já natakové akce nechodím stráta času a kupovat něco co nepotřebuji
Doplňuji:
A ještě se snima dohadovat

mojitek

jednou jsem byl na seánci Herba life. Ja tam malem smichy spadnul ze zidle.
Kdepaaak,nic z takovychto akci -nebrat-

bigbít

Na to není čas…snad jedině důchodci by na to mohli mít čas…

vecernice

Já teda strach nemám.Já takové akce přímo nesnáším a proto na ně ani nechodím.Nesná­ším,když mi někdo něco vnucuje.I když bych si možná něco koupila,tím vnucováním mi to naopak sprotiví na tolik,že dokážu být přímo zlá.Ještě tak aby mě někdo mlátil…