ktobyetobyl

Nemáte s nimi někdo zkušenost?

Pěkný den přeji, nedávno jsem narazila na internetu na stránky věnované tvoření www.golden-secret.com. Nemáte s nimi někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Beljakova

Ahoj všem, pracuji jako vychovatelka v mateřince, tam je potřeba děcka taky zabavit a hrát si s nimi, podle knížek to moc nejde. Vysvětlujete, sami ukazujete, jak se to dělá a pak stejně zase vysvětlujete…zkou­šela jsem najít něco jiného, nějaký kurz na CD nebo dývku a myslím, že tohle není špatné.