Weroniq

nemáte obavy ochutnat tepelně neupravená jídla jako tatarák, sushi, carpacio atd.?

pochutnáváte si na podobných jídlech a neměli jste nikdy obavy je vyzkoušet poprvé, nebylo vám nikdy potom zle?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy jksem obavy neměl, ani netuším proč bych je měl mít. Nikdy mě po podobných jídlech špatně nerbylo

Další odpovědi
briketka10

JÍM SYROVÉ MASO I RYBY KDYŽ PORCUJU KOČKÁM TAK UŽDIBUJU A NIKDY MI NIC NENÍ.TATARÁK SI DĚLÁME,ALE MĚLA BYCH OBAVU JEN JESTLI JSOU ČERSTVÁ VEJCE UVNITŘ – PROTO DÁVÁM PŘEDNOST DOMA UPRAVENÉMU..

baghira

Pokud si to nebudeš dávat v nějakém nádražním bufetu, ale v solidním podniku, není proč se bát.
Já takhle s oblibou experimentuju na dovolené s různými pochybnými domorodými jídly, a nikdy mi blbě nebylo. Když to můžou jíst ostatní…

štamgast

Tatrák nejím, syrvé maso je hnus, jinak sushi bych zkusil a carpacio neznám. Z tataráku býva salmonela.

hanulka11

to mi problém nedělá..... je fakt, že mi nikdy nebylo po ničem špatně .....

Tlaky

Z vyjmenovaných jídel konzumuji jen tatarák,a rozhodně se nebojím.

mojitek

Jedna věc je jestli jídlo chutná a druhá-pro mne osobně důležitější-jestli jsou vajíčka nebo maso řádně tepelně opracované.Ono totiž salmonelu můžete chytit i v té nejluxusnější restauraci nebo i z vajíčka od babičky pokud je syrové..Takže ač mi tatarák nebo bujón může chutnat sebevíc tak si chuť rozhodně nechám zajít,protože salmonelu jsem už jednou měl a nikomu bych to nepřál.Někdo tady píše,že to jdl už kdysi a nic mu nebylo-no ony taky dřív nebyly problémy se salmonelou..

terry

Občas jdu na tataráček do vyzkoušené hospody.
Ale doma, ksyž dělám např sekanou nebo karboše, tak dochucuji od oka. Zatím mám oko asi dobrý 🙂.