Nemáte někdy tušení,kdy se uskuteční to setkání uživatelů „odpovědi.cz“ ?!Nerad bych o setkání přišel!

Doplňuji:
Drape,Drape,co jsi komu udělal,že tě opět mazal vymazal!

Nejlepší odpověď
ten který je

Když budeme v létě všichni nosit trička s logem otázek a odpovědí,tak se snad potkáme.:-)
P.S.Případné setkání více uživatelů – např.v restauraci by korigoval admin,který by dohlížel na slušné chování a dobré mravy uživatelů.:-D

Další odpovědi
Michal Kole

Podle ěm je to obtížně zorganizovatelné, protože každý je z jiné části republiky, jsou tu lidi pracující na směny,…
Doplňuji:
briketko, proč se nenaučíš plavat? Do některých bazénů nepouštějí neplavce.

hanulka11

pokud se lidi domluví a budou se chtít sejít -sejdou se
Doplňuji:
Drap zřejmě leží někomu v žaludku

fcoop

Pochybuji,že někdy bude.
Ovšem na druhou stranu – byla by to možná švanda,i když jak pro koho.

VampGirl

Tušení nemám, ale docela ráda bych poznala uživatele z odpovědí, tak doufám, že se setkání někdy uskuteční… :)

anonym

Karty říkaly, že je to ve hvězdách…

briketka10

já bych jela, ale ne si zaplavat do Aquaparku..
to není nic proti Vám MK..jen trošičku maličko 🙂
Doplňuji:
tak půjdu, do dětskýho brouzdaliště, za cukrovou vatu platí ??

ReHu

To už tu přeci bylo a sešlo z toho.
Nebylo by to špatné, ale nějak tomu nevěřím :)

venkovan

Není problém, aby někdo dal půl roku předem termín, třeba na nějaké veřejné akci jako jsou hudební festivaly apod. Mne ven nevytáhnete – nechci strašit děti i dospělé. Ale dát návrh – Telč – v létě je tam nějaký hudenbní folk festival (termín bude na webu Telče). Když nic jiného, tak alespoň si pár lidí udělá výlet do Telče.

anonym

Otázka je už po páté, ale tentokrát možná není aktualizace na škodu.

  1. Admini se sice distancují od organizování srazu, ale je to s vědomím provozovatele s tím, že si to respondenti zajistí sami.
  2. Prvním iniciátorem byl Michal (nikoliv MK) cca před rokem a učinil

i 1. kroky.

  1. Zájemců je zatím zhruba 50.
  2. Předpokládají se předběžně 3 etapy, Praha, Brno, Plzeň, později i další.
  3. Místo – větší salónek dostupné a renomované restaurace. Program volný, v případě zájmu alternativní kulturní akce, možný i fakulativní vý­let.
  4. Pár lidí z přípravného výboru už se sešlo, např. pro region Brna se nabídl Chudst jako kontaktní osoba a zároveň vypracoval jednoduchý prográmek umožňující spontánní přihlášení potenciálních zájemců.
  5. Termíny by byly v dostatečném předstihu a po dohodě se zúčastněnými.
  • Bližší dispozice budou včas oznámeny.

P.S. Barbakan je čestným hostem brněnského kola, plzeňské kolo očekává návrat nevěsty iv.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sraz&sa=Vyh­ledat

briketka10

Dr.Axl myslím, že Michal na mou zkratku MK reagoval velmi dobře a nepřehlédl ji..
nechtěla jsem, aby jméno v odpovědi vyčnívalo..

anonym

Tentokrát šlo o rozlišení dvou různých nicků „Michal“ a „Michal Kole“. Ti starší právě pamatují „Michala“.
S tvojí poznámkou to tedy nemá nic společného.

briketka10

tak toho jsem neznala a nevím jestli měl zkratku MK, nebo se jmenoval jen Michal myslím jen Michal..
určitě nemluvil o plavání jako Michal Kole zrovna před hodinou z Monicc, když zadávala otázku, jak se má učit..
proto ta moje recese..