Kelt

Nemáte někdy touhu udělat něco neobvyklého pro váš věk?

Pokud jste viděli film Vrať se do hrobu , tam je podobná otázka položena. Vylézt na strom, šlápnout do kaluže, rozbít okno a pod.Ne kvůli odreagování, kvůli pomstě, ale jen tak. Nebo byste to rádi udělali, ale říkáte si, jak by reagovalo okolí? Ale pokud to provedete na nějakém kurzu, tak to není ono, jako když to uděláte jen tak.

Odpovědi
gecco

Něco jiného

Co je „něco neobvyklého pro můj věk“?
😉
Ale jóóó – já ´blbnu´ často – su věčný ´puberťák´…
😉

marci1

Něco jiného

Copak věk rozhoduje o tom, jestli někdo něco může udělat ? Klidně udělám něco, jak Ty říkáš „neobvyklého“. Moje příbuzná má 81 let, leze po stromech, klidně si zatančí na současnou hudbu, koupe se v noci na přehradě bez plavek a my s ní, je pro každou legraci. Nevaž se, odvaž se ! 🙂

hanny 2

Rád bych to udělal, ale co by si pomysleli ostatní

?

Kura

Není pro mne problém to udělat

Kelte, ptáš se jako ženská, která chce vědět, co udělá chlap. Chlap, pokud není buzna, tak je věčný puberťák a udělá kdykoli cokoli, tedy alespoň normální chlap.
Normální chlapy mě pochopí.
😁