Nemáte někdy podezření,že existuje „spiknutí věcí“? Předmětů?

Případů je nespočetně.Prá­šek,který se zakutálí na nejméně přístupné místo,skříň, která vám zlomyslně nastavila nohu,mobil,který se rozhodnul,že nejlepší místo je v lednici,bota,kte­rá dezertovala...... Asi to zná každý.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě má každý v bytě šotka, který různé věci schovává, krade, vyprovokovává žertíky či způsobuje schválnosti. Nemůžeme šotka ovlivnit, přemluvit, podplatit. Když ho naštveme, tak pokazí všechno, co se dá. Proč se téměř současně pokazí pračka, přestane fungovat lednička či televizor.
Nevím, jak se to stalo, nasazovala jsem si prsten, šotek se rozzlobil a zakutálel prsten za kuchyňskou linkou. Čekal na mě do dalšího malování.
Mému kolegovi se stalo, že celý den chodil nepřezutý a když šel na oběd, vyzvaly ho pantofle, aby si je nazul.
Nic není tak jednoduché, jak to občas vypadá.

Další odpovědi
dudu

Ten skřítek se jmenuje Plivník a máme ho doma také. Navíc nám věci začína schovávat i jeden občan německé národnosti.

martina1

My máme doma"malého skřítka",který schovává klíče a někdy i jiné věci.Nejvíc pracuje,když pospícháme:-)

nabubindes

NO JASNĚ… to zažívám denně, neustále nějaké „naschvály“ už jsem z toho podezříval kocoura, on je sice velmi chytrý ale jeho možnosti jsou omezené, když už ničím tak velikostí a váhou. připisuji to vlastní roztržitosti, dělám víc věcí na jednou a myslím na více věcí a ve finále se mi to nesetká, drobné rozdíly naskakují a ve vypjatých situacích spadnutý krajíc namazaným dolů vše umocňuje a to mně jde rozervat… mám se vesele…

Bumbes

Ten skřítek Plivník se totiž řídí podle velmi zvláštní legislativní kolekce tzv. „Murphyho zákonů“.
několik nejvýraznějších:

  • nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř.
  • má-li se něco pokazit, stane se vždy v nejnevhodněj­ší dobu.
  • a NEJZNÁMĚJŠÍ je o namazaném padajícím krajíci chleba…

Zdroj: murphyho-zakony.cyberser­ver.cz/zivot

BENYTA

Vzhledem ke svým zlomeninám-kdo mě nezná-klíční kost a žebro-jsem štastná,že se jakž takž umyju,pak si nandám stahovací opasek,po pozření prášku na bolest,ale první je vykročit z postele,což jsem donedáva dělala jen po nadopování léků na bolest…
Jenže pejsci se musí učit čistotnosti,tak s podepřeným žebrem jsem se vždy dobelhala ke vchodu na zahradu…
No a co se týká těch šotků…ráno jsem se chtěla nazout do bot,které už používám drahnou dobu,byla jen jedna…
Řekla jsem si,v noci mi jí odnesli,jak jinak,i když už jsem prolezla nejtajnější skrýše,bota není,nazula jsem se do jiných,kdy jsem hned nastydla,propou­štěly…
Dnes jsem vlezla i do skříně,bota není,sníst nešla,byla gumová.takže jedině šotek…
Doplňuji:
Tu botu jsem doted nenašla…

anonym

Take mne navstivil sotek-v umyvadle jsem si prepirala vlozky do bot.Byli samozrejme dve,a obe jsem najednou odhodila do lavoru s desinfekci.K memu udiveni a do dnes na to myslim do lavoru dopadla jen jedna.Druha se nenasla.

lorja

Já mám skřítka v pračce.Pravidelně mi po praní schovává druhou ponožku do páru.Takže jsem majitelkou několika ponožek samotářek, které se k sobě hodí jedině do gumáků.Peněženku v lednici jsem už taky našla.Kam se synovi poděl jeho oblíbený plyšák je záhadou.