Mili @

Nemáte někdy pocit, že jste absolutně ztratili soukromí???

Všude jste zaregistrováni, jen co se narodíte, máte rodné číslo a pak už to jede… Všude se o vás všechno ví…
Doplňuji:
Někdy závidím našim předkům, nemluvě o době, kdy ještě nebyly počítače. Sice si je zapsali někde na matrice nabo v kostele, ale to bylo vše… Měli svatý klid…

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemám já si pod soukromím představuji úplně něco jiného.

Tím že mám rodné číslo o mně ještě nikdo nic neví i když věřím, že jsou lidé kteří by vědět chtěli.

Další odpovědi
Elk

Pořádek a konrtola musí být, tak je to správné / Replika z Černých baronů /. Lepší už to nebude, i tady ne dopovědích máme jednoho člena, který si zřejmě dělá statistiku o každém a není to admin. Co naděláme?

led

Ak nejestvuje súkromie, ako to, že jestvuje zločinnosť?
Takže absolútna strata súkromia nie je ani pri súčasnej „vyspelej technike a organizácii“.
Heslo zachovania súkromia:
„Čo nepustíme von, ostane v nás.“

poa.li

Mám ten pocit. Utěšuji se však tím, že z toho plynou také výhody – např. zdravotní péče apod.