Jindri

Nemate nekdo zkusenosti s osobnim trenerem Alesem Kalinou?

http://www.mam­depku.cz/ jeho terapie mne zajimaji velice, ale cena pet tisic za hodinu ci konzultaci se mi zda hodne…
Doplňuji:
jen pro doplneni, neni to z duvodu, ze bych mela depky, on se nezabyva jen depkama, ale i mezilidskymi vztahy a spoustou dalsich veci.

Nejlepší odpověď
terry

Pět tis.za hodku se mi zdá také hodně.
Já depky řeším procházkou, nejraději se psy,nebo na ntu s kocourem na klíně, oblíbenou muzikou na plný pecky při úklidu nebo (občas) vypovídání se u kamarádky.

Kamarádka mi celekm často volá a míví hodinové monology. A jsem ráda, že ona je ráda, že jí někdo poslouchá a řekne názor.

Ale pokud jsem v poho, proč platit 5 tis za hodku???

Další odpovědi
baghira

Obvyklá cena psychoterapie se pohybuje od 300 do 700 za hodinu, 1000 si může vzít velmi dobrý a proslulý terapeut.

5000/hod? Leda že by byl zrozený z panny a uměl chodit po vodě.