ShyDoe

Nemáte někdo zkušenosti s Normatylem ?

Dobrý den, chtěla bych obnovit svou střevní mikroflóru po antibiotikách a po kvasinkách, potřebovala bych nějaké prášky, nebo nějakou stravu , která obsahuje laktobacily, probiotika a B komplex… Našla jsem na internetu Normatyl, ale nechci kupovat zajíce v pytli, nemáte někdo s těmito tabletami zkušenosti ? Nebo nevíte o nějaké potravě, která by obsahovala tyto 3 látky ? Protože já do sebe zase nechci cpát další prášky, ale když nebude jiná možnost… Děkuji.

Odpovědi
gecco

Jestliže potřebuješ masivní přísun vitamínu B, jsou tabletky B-komplexu tím nejlepším.
Jinak ti ale naprosto stačí kvalitní jogurt (živý, ne nějaká ´umělohmotná´ sra*ka), kefír (podmáslí…) – ládovat prášky se naprosto nemusíš.

ivzez

Souhlasím s Geccem:
Bílý zrající jogurt (Selský jogurt)
a B-komplex úplně stačí.