Angela2713

Nemáte někdo zkušenosti s cestováním v neděli?Bude to taky tak příšerné jako v sobotu?

Do Chorvatska.
Doplňuji:
V létě.

Odpovědi
poa.li

V neděli se lidé vracívají, v sobutu jezdí na jednodenní výlety… Tak si to můžete přebrat. Řekl bych ale, že v tomhle ročním období lidi moc nejezdí obecně takové dálky..

hanulka11

nejlepší je vydat se na takovou cestu na noc -pak není provoz tak silný jako přes den