Nemáte někdo zkušenost se společností SELVINTECH?

Odpovědi
marci1

Nemám, ale podle všeho se zdá, že na tuto společnost nejlépe zapomenout. ☹

Zdroj: https://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/hodno­ceni-firmy-Jana-Hateova,2160190.htm

Pepa25

Nemám, ale trochu mě varuje, že rok po spuštění firmy Selvintech s.r.o. paní Hateová sputila další firmu – TINOTREX s.r.o. – opět práce doma (http://www.kom­pletace-doma.cz/ ) … Proč?

bonda

Centrální registr dlužníků, jak tady paní zmiňuje je sám o sobě podvodný web. Jejich údaje jsou neplatné a šetří je policie. Bylo nejméně 20× v různých televizích atd. Slouží k pomlouvání jiných osob i firem a zařazuje tam lidi, kteří nikomu nic nedluží. Navíc rozesílá emaily, že jim dlužíte za nějaké informace např. o bezdlužnosti, které jste si ale od nich nikdy neobjednali. Centrální registr dlužníků sídlí mimo EU, aby je nemohl nikdo dohledat. Jinak s firmou Selvintech mám zkušenosti dobré. Zatím jediná firma, které rovnou v prvním balíčku zasílá výrobní materiál a ne nějaké odkazy na další firmy v zahraničí apod. Výrobky také odkupují. Musí být ale zhotoveny v kvalitě a podle přiložených vzorkových výrobků. Pokud to někdo nevyrobí, tak samozřejmě zaplaceno nedostane. Ale může výrobek vždy opravit, potřebný další materiál k opravě zašlou zdarma. Je to jako u každé jiné výroby.

Jana Paprsek

Výroba předmětů pod jmény Ersitech Selvintech Tinotrex je podvod!
Najde se někdo kdo také naletěl firmě Ersitech, Selvintech, Tinotrex? Jedná se o nabídky domácích prací pro občany ČR a celé EU. Vy si objednáte první várku kde dostanete komponenty na výrobu v ceně cca 100–200 Kč (odlamovací nůž, lepidlo a pár potištěných papírů, které kdo má tiskárnu zvládne si natisknout doma sám),ale zaplatíte (jak oni uvádějí prvotní a jednorázovou navíc prý vratnou INVESTICI) 1760 Kč (1450 Kč + DPH 310 Kč) Pro zájemce ze Slovenska a ostatních států EU 78 EUR (investice 64 EUR + DPH 14 EUR). Obdržený návod na výrobu je velice strohý a nesrozumitelný,tak­že nevíte jak to máte vlastně vyrobit. Vyrobený (správný) vzorek, aby jste věděli jak na to paní Háteová samozřejmě zezašle. Po zhotovení, zaslání a kontrole by vám měli být vyplaceny peníze za odvedenou práci + vrácena počáteční investice. Jenže výrobky, vždy kontrolou neprojdou, takže firmě zůstávají peníze a vám jen špatně vyrobené výrobky, které vám paní Háteová alias Dana Hermanová zašle zpět. Dostane dopis v něm bude papír z výstupní kontroly kde se bude psát že jste výrobky udělala špatně žádný peníze vám nepřijdou a ona si nechá peníze který jste ji poslala, protože jste podepsala smlouvu kde se píše že když výrobky uděláte špatně oni si nechávají peníze. Nemají žádný telefonický kontakt. Nejedná se ani o firmu, ale pouze ve všech 3 (firmách) o jednu paní Janu Háteovou která vystupuje pod jménem Dana Hermanová. Paní je …(lidská hyena), takže velký pozor. Na paní by se měla podle mého názoru podat hromadná žaloba, protože jsem možná první kdo se odvážil to sem napsat, ale určitě ne jediná podvedená touto osobou. S pozdravem Jana

Kuko85

Doporučuji přečíst si docela zajímavý názor na tuto společnost Selvintech a také Tinotrex s.r.o. Každý ať si vezme z toho co chce.

https://www.prace-z-domu.com/recenze-na-stranku-vyroba-predmetu-cz/