Pecudka

Nemáte někdo zaručený recept jak na ztvrdlé praskající paty?

Nejlepší odpověď
Hlada

Můžu doporučit ocelovou rašpličku a Ozalin. Když se to dělá často, kůže změkne a nepraská.

Další odpovědi
beer

Možná najdeš něco tady:
http://www.ka­fe.cz/forum/dis­kuse/kosmetika-a-pece-o-telo-131.aspx?disku­se&s=27155&r=27155

hanulka11

je třeba při každodenním mytí obrušovat chodidla pemzou jinak se kůže hromadí a paty začnou praskat, takže radím opravdu pěkně odmočit s rochovou solí na nohy a pemzou obrousit /já ještě dobrousím kůži jemným pilníčkem /a pak si kupte heřmánkovou indulonu a mazat a vtírat a mazat aby kůže byla měkká opravdu to nenechte jediný den bez obroušení jinak se toho nezbavíte

dědapetr

SCHOLL krém na rozpraskané paty 60 ml 10014733,Pedik krém na nohy se včelím voskem 100 ml,Medical Care Foot Salicylový lůj 12g,ALLGA SAN kosodřevinový krém na nohy 90 ml,SCHOLL Krém na rozpraskané paty s Keratinem 60ml,PEO regenerující krém na rozpraskané paty 100 ml,Burgit Pemza na ztvrdlou pokožku 0017,Ozalin levandulový krém na ztvrd.kůži 50g,EUCERIN UREA 10% Krém na nohy pro extra suchou pokožku 100 ml 63300…Už to tady jednou bylo.podívej se sem:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevi-nekdo-co-je-na-popraskane-chodidla-a-ruce

hanny 2

Nejlepší je zajít si na pedikúru nechat si odstranit ztvrdlou kůži skalpelem,tím se vyhladí i praskliny a potom KAŽDÝ DEN/to je důležité/ mazat krémem na rozpraskanou a suchou pokožku chodidel Dermal-G10 z aromaterapie ATOK/s tím mám nejlepší zkušenosti/.S těmi pemzami a pilníčky si tam akorát můžete zanést infekci nebo kůži roztřepit,pak se tvoří malé prasklinky.Můžete mi věřit,dělám pedikúru 25 let.

elektrikář

Viděl jsem pedikérku která na to šla truhlářskou rašplí. Pokud je to potřeba já používám hrubý smirek na parkety. Mám to na prkénku přilepené chemoprénem a používám to jako pilníček,Je zajímavé pokud na to moc netlačíte obrousí se jen ztvrdlá kůže. Mněkká prostě povolí a už se to dál nedře.Jinak nám poradil pře lety lesák, jelení lůj.Dělali jsme si s toho legraci. Jednou jsem to před trůrou zkusil a nestačil se divit.Jestli to bylo že chodidlo zmněklo nebo že trochu klouzalo v ponožce nevím.Pokud nepomůže po umytí seškrábat starým příborovým nožem a namasit.Zajděte si k lékaři.

gnr54

Také jsem měla dost zatvrdlou kůži na patách.Vždy po koupáni jsem to vybrušovala,ale stále jsem měla blbý pocit a v létě u vody jsem se za to styděla.Šla jsem ke kožní a ta mi dala prášky,které jsem brala asi 4měsíce.pomohlo mi to a zatim mám pokoj.Tento lék je jenom na recept.