Karlos24

Nemáte někdo OSOBNÍ zkušenost s přespáním v některém Londýnském hostelu?

Zajímalo by mě kolik liber přespání stálo a jestli je pravdou, že se tam dostává i snídaně v ceně? Mám už zjištěno, že cena je závislá podle počtu lidi, se kterými obýváte pokoj.Nebo znáte nějaký jiný způsob jak přespat jednu noc někde v Londýně podobně LEVNĚ?

Odpovědi
chudst

My prespavali dve noci na zacatku naseho putovani po Anglii a nasledne pak noci posledni v Royal Bayswater Hostelu: http://www.czech­.hostelworld.com/hos­teldetails.php/The-Royal-Bayswater-Hostel/London/13682 – je to vcetne snidane (nejake toasty s marmeladou a piti).

Jinak na vyber z hostelu: http://www.czech­.hostelworld.com/fin­dabed.php/Hos­tels/London/En­gland

Vyberete samozrejme mozna i levnejsi, nevim, je to uz rok, co jsme tam byli. No – a jestli znam nejakou jeste levnejsi variantu? Asi ne. Teoreticky mozna nejaka fara, ale … nevim jak byste je tam kontaktoval, takze ne. Doporucuji hostel.

AnnMary

Jelikož jsme v Anglii s kamarády pracovali na farmě nedaleko Londýna rozhodli jsme se, že v něm také nějakou dobu strávíme :D Bylo nám doporučeno přespat ve staně v Hyde parku:) :D A tam jsme taky přespali – v noci nám někdo tahal za nohy a chtěli po nás pasy…ale my jsme dělali mrtvé brouky:D Až později jsme zjistili, že je to trestné:D A proto jsem další noc přespali na parkovišti – ve stanu…kde na nás ráno pořvávali lidé, že zavolají policii:D Zuby jsme si myli na Victoriinu nádraží :D Skvělé zážitky:D:) Ale to je asi vážně jen pro otrlé blázny:D:)))

gnosis

ano, mam zkusenost s Hyde park hostel.

spali jsme 1 noc, 5 clenna parta v 8 luzkovem smisenem pokoji, meli jsme 3 cizi lidi – svycar, brazilka a treti nevim. byl to nejaky arab, co prisel az v noci. maji i vetsi pokoje, za 9 liber (nejlevnejsi), my byli myslim za 13 liber na noc BEZ SNIDANE. rekl bych, ze lze objednat i pokoj jen pro zeny, cele jedno patro je myslim kompletne zenske. studenti maj libru slevu. nevim, jestli lze dokoupit snidani. wc a sprchy jsou na chodbe. nemam si na co stezovat. hostel neni moc pekny, ale to muze vadit jen nekomu vysazanemu na estetiku – VSE v hostelu je ciste a funguje. dvere pokoju na el. kartu, pc s netem a trezor na cennosti jsou na recepci atd.:

http://www.tra­velstay.com/pa­ges/HydeParkHos­tel.htm

ps: vybrali jsme si ho hlavne kvuli umisteni a cene. lezi na severozapadnim okraji hyde parku. ani ne hodina pesky do historickeho centra. 3km k buckinghamskemu palaci. vse je v odkazu. pocitejte s vratnou zalohou 10L

Ing.internet

Podívej se na nejlepší stránky ohledně hostelů.Najdeš tam ceny a informace hostelů po celém světě a můžeš si i rezervovat online.

Zdroj: www.hostelworld.com