melanie

Nemáte někdo nějaký střihy na plavky a spodní prádlo pro barbie?

Na internetu jsem nic nenašla a já jsem na kreslení střihů naprosto levá…
Předem děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

Zajímavý, když se na tohle ptá holka tak ji poraděj, kdybych sháněl já spodní prádlo po barbíně na internetu, tak jsem za úchyláka. No je tohle nějaká spravedlnost?

Chceme stejná práva jako ženy!!

Další odpovědi
kristyna73

Zkus tuhle stránku: http://strihy­otylka.blgz.cz/ru­briky/SIJEME-PLAVKY/ pokud to uděláš v menším, tak to může být pro barbie ne? :)