Pokročilý

Nemáte někdo fotografie z 2. světové války?

Potřebovala bych pár fotografií na dějěpisný projekt. Mělo by se jednat o fotografie např. vašich příbuzných, staré domy, rodinné fotky atp.
Nejlépe v "počítačové" formě k vytisknutí...Díky moc
Doplňuji:
Projekt: Mám si najít pamětníka, který má zajímavé vzpomínky na válku. Mám to sepsat a doplnit fotografie z toho místa. (já ale žádné nemám)
Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo třeba nemá přístup k nějakým rodinným fotografiím (je jedno odkud), které nejsou na googlu. Když si spolužáci vygooglují 2. světová válka - fotky najde jim to obrázky a když dva lidi vezmou stejný obrázek a každý řekne že je to z jiného konce republiky... rozumíte...? :D Už se nám něco podobného stalo :D děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tady máš jednu.
Americký tank v řece Volyňce.

http://www.ulozisko.sk/…

Další odpovědi:

Zlatý

Nestačí zadať otázku a pasívne čakať. Treba sa zamyslieť nad samotnou témou a aktívne hľadať.
Dejepisný projekt sa týka celého obdobia vojny, či určitého času? Konkrétnej oblasti, ale vojna prebiehala na celom svete a na celom svete bojovali aj československí občania...
Projekt je zameraný na celú širku vojny, alebo na ľudí a ch osudy, na frontu, či na vplyv vojny na životné prostredie?
Viacej informácií...
možno nájsť aj v internetovom vyhľadávači po zadaní vhodných kľúčových slov. Vyšla mi záplava obrázkov, dokumentov, memoárov, a iných.
Díky moc

Stříbrný

Tak zkus zajít za nějakou starou paní, nebo pánem, které znáš, nějací sousedé a vysvětli jim to, třeba ti něco půjčí, je to památka na rodinu, to ti jen tak někdo nedá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.