Mika47

Nemáte někdo fotografie z 2. světové války?

Potřebovala bych pár fotografií na dějěpisný projekt. Mělo by se jednat o fotografie např. vašich příbuzných, staré domy, rodinné fotky atp.
Nejlépe v „počítačové“ formě k vytisknutí…Díky moc
Doplňuji:
Projekt: Mám si najít pamětníka, který má zajímavé vzpomínky na válku. Mám to sepsat a doplnit fotografie z toho místa. (já ale žádné nemám)
Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo třeba nemá přístup k nějakým rodinným fotografiím (je jedno odkud), které nejsou na googlu. Když si spolužáci vygooglují 2. světová válka – fotky najde jim to obrázky a když dva lidi vezmou stejný obrázek a každý řekne že je to z jiného konce republiky… rozumíte…? :D Už se nám něco podobného stalo :D děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady máš jednu.
Americký tank v řece Volyňce.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/645599/IMG_0007­.jpg

Další odpovědi
led

Nestačí zadať otázku a pasívne čakať. Treba sa zamyslieť nad samotnou témou a aktívne hľadať.
Dejepisný projekt sa týka celého obdobia vojny, či určitého času? Konkrétnej oblasti, ale vojna prebiehala na celom svete a na celom svete bojovali aj československí občania…
Projekt je zameraný na celú širku vojny, alebo na ľudí a ch osudy, na frontu, či na vplyv vojny na životné prostredie?
Viacej informácií…
možno nájsť aj v internetovom vyhľadávači po zadaní vhodných kľúčových slov. Vyšla mi záplava obrázkov, dokumentov, memoárov, a iných.
Díky moc

anonym

Tak zkus zajít za nějakou starou paní, nebo pánem, které znáš, nějací sousedé a vysvětli jim to, třeba ti něco půjčí, je to památka na rodinu, to ti jen tak někdo nedá.