hippeace

nemáte někdo doma pro vas nepotřebnou klavesnici se zapojením PS2 ?

dost by se mi hodila a nechci kupovat novou

Nejlepší odpověď
anonym

Nenapsals odkud jsi. Já bych ti jich klíďo mohl hodit několik na Aukro. Ale ani nevím jsi-li zaregistrován a máš autorizační kód, zda by se ti vyplatila doprava atd.
Možná ještě tak mrknout na web – nevyhazujto ve tvém regionu, anebo obejít pár větších firem či bank, kde pro morální zastaralost pravidelně obměňují hardwar.
Případně místní servis PC, tam už tyhle zastaralé převážně vyhazují do ekologické likvidace.
A to už raději ani nezmiňuji, že podobné inzertní otázky sem už vůbec nepatří.
Po 5 měsísích tady, bys to už sakra, měl dávno vědět.

Další odpovědi
slad08

Mě by se toho hodilo. Nic, ale není zadarmo.

Reuef

v odkazu mas klavesnici…a pocitam ze kdyz si zajdes nekam u vas do obchodu tak cena bude velice podobna…nejspis nizsi nez bys dal za postovny…a pokud na to nemas tak rekni mamince ti ji koupi…

Zdroj: http://nc.cz/c-tech-klavesnice-8300-w98-cz-sk-ps-2-white_d39898.html