Avatar uživatele
773038948

Nemáte nejaký lehký recept třeba na nejaký sladký placičky"?

pokud anoo prosila bych nejakej ,ale abych ho zvládla:D dekuji
Doplňuji:
a kolik tej mouky mam dat??! a nemuzete trochu po podrobnej prosíím') nechci aby to dopadlo jako vcera:D:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4410 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jestli myslíš lívanečky, tak já je dělám tak, že do jednoho bílého jogurtu vklepnu jedno vajíčko, přidám 1 vanilkový cukr, rozředím mlékem a přidám nastrouhaná jablka. Zahustím hladkou moukou a přidám trochu prášku do pečiva. Pak stačí smažit v lívačníku nebo dělat kopečky a ty rozetřít na placičky na pánvi. Z obou stran dozlatova – horké obaluji ve skořicovém cukru. Lahůdka! 🙂
(Ta jablka tam dávat nemusíš, můžeš je pak mazat třeba nugetou, povidly nebo nějakým oblíbeným džemem.)
Doplňuji:
Přesně tak, jak dopsala ReHu. Já to dělám od oka, nikdy nic nevážím. V těstě nesmí stát lžíce, ale nesmí stékat. Takové bramborákové těsto, hustší než na palačinky – jestli tohle pomůže…

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Mouky tam přisypávej postupně tolik, aby těsto bylo jako kaše. Když se to bude na pánvi moc roztékat, trochu přisypeš. Lépe se placičky tvoří v lívanečníku.
Není na tom skoro co zkazit.
Vyzkoušej a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anetaj

Já znám lehký recept. Ale je to recept na malé bábovky, které se dají jen do mikrovlné trouby. :) http://indulge-in-gluttony.blog­spot.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek