tomovka

Nemate napad na dobre ( a dobre ozdrojovane) tema na rocnikovou praci z chemie?

Doplňuji:
nechci zdroje, jen téma, nebo jen nápad, ale zároveň abych nemusel jezdit někam do ameriky kde je jedinej odborník z daného oboru, např. …

Odpovědi
mosoj

Vymyslet nápad, dodat zdroj a ještě napsat. To je tak za 10 k .

Kelt

Témat může být spousta – nové hnojivo, nové barvivo, nová barva, nový lék, stavebníé hmota, nové plastické hmoty pro různéí účely, léky, nová výrobní technologie nějaké strategické suroviny, zdokonalení nějakého postupu, využití alternativních paliv, dělicí metody pro vzácnou surovinu, využití jedovatého odpadu ve výrobě atd, a mohl bych psát dále.

arygnoc

dajte na stôl 30–100 tisíc a nie je problém ani s diplomovkou.