Avatar uživatele
nes

Nemáte náhodou nějaké rady, jak zvládnout a uspět v blížících se přijímačkách na SŠ?

Doplňuji:
Hlásím se na gymnázium.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: nes

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gagaga před 3659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Být dobře připravena, zkoušet scio testy, pokud je škola používá. Věřit si, dobře se vyspat před zkouškami, ráno nasnídat, už se ten den neučit. Ríkat si, udělala jsem všechno, co jsem mohla. Budu mít štěstí.

Držím palce.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Záleží na jakou SŠ se hlásíš… Ale obecně je potřeba nepodcenit přípravu a zjistit si, co na dané škole u přijímaček požadují. Pokud je to něco, co nezvládám doporučuji domluvit si doučování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Buď v klidu. Nic jiného, než se bere na základce, v přijímačkách nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Delli*

No, mě samotnou to teď v dubnu také čeká…každopádně jsem chodila na přípravný kurz pořádaný na tom samém gymnáziu,kde si dávám přihlášku.., dělám si scio testy, a třeba co vím, že nerozumím nějakému učivu v matematice, tak se podívám na internet a zapisuji si to do velkého sešitu, také sem si sepsala všechny důležité vzorce na výpočty obvodů a obsahů, různé slovní úlohy (na pohyb, procenta, přímá a nepřímá úměrnost, poměr) a čeština- tou se moc nezabývám, spíše si dělám na ni testy, a pár informací co jsem nevěděla jako např. (epigram, slang, argot,…) jsem si našla také na internetu a zapsala. To je tak vše co dělám a myslím, že když budu mít štěstí a nebudu mít nervy, tak se doufám dostanu. Přeji ti hodně štěstí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Není od věci najít nějaké příklady a dotazy, které si neumíš vysvětlit a prokonzultovat to s učiteli. Většinou takovou snahu ocení a pomohou ti.
U mě zabralo časté cvičení scio testů (zjisti si, jaké testy se píšou u tebe na gymnáziu a hledej nějaké příkladné úlohy- často to na stránkách zveřejňují)
Doplňuji:
Hodně štěstí a pevné nervy – budeš je potřebovat nejen při přijímačkách ;)

Upravil/a: Irisa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mandat

Zkus to natipovat jako Sportku, já se tak dostal na SŠ a byl jsem 15. z 28

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Zbytečně to neprožívej, bude tam jenom to, co dávno musíš znát ze ZŠ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek