Nemáte dojem,že se"boží mlýny" zastavily?

Nejlepší odpověď
tom004

Ale vůbec ne.Jenom ten vítr,„dočasně“ fouká méně.:(

Další odpovědi
panenka

Ne ne já tedy ne boží mlýny melou pomalu ale jistě a na každého jednou dojde

Bičiště

Já na boží mlýny nevěřím.Copak každý lump se dříve či později dočkal trestu? Většina jich uniká bez trestu a boží mlýny jsou jen naše těšínská jablíčka v bezmocnosti a touhy po odplatě. Všimněte si,že „boží mlýny“ vždy semelou ty bezvýznamné troškaře nebo melou tam kde by vůbec neměly.

tuCZek

jj i na tyhle svině se vaří voda :)
A to pak bude zabíjačka :)))

AndreiRanger

Důkaz neexistence božích mlýnů: Bratři Mašínové

Zavraždili několik lidí, kteří byli jen v práci, podřízli SVÁZANÉHO člena tehdejší bezpečnosti a za to všechno dostali vyznamenání???!!! Šibenici!!!

Proč nedostali vyznamenání za statečnost ti, co kopali tunely, plížili se lesy a nikoho nezabili??

jendahun

Nevěřím na boží mlýny.Hodně válečných zločinců se dožila poklidného stáří a vysokého věku.Spíš je to náhoda,když nějaká spravedlnost nastane.

ten který je

Ne.Jak se říká:světská sláva polní tráva.