baryyk500

nemám žádné prsa kluci se mi smejou že jsem plochá.Nemáte nakou radu jak zrychlit růst prsou?

nemám žádné prsa

Nejlepší odpověď
knedlik123

Tak co jim je ukazujes ! Kup si dobrou p. a to budou cumet .

Další odpovědi
Hamon

Dřív nebo později narostou každé. A osobně mám raději spíš menší než obrovská prsa. Nehledě na věk a gavitaci :)

Přijde starší bába s prostřeleným kolenem k doktorovi. Doktor: jak se vám to podařilo? Ženská: chtěla jsem spáchat sebevraždu a dočetla jsem se, že se mám střelit dva centimetry pod levý prs. – tak takhle fakt ne.

briketka10

mám taky malý, ale dobrou podprdu
koupila mi ji teta na dovolený není to
žádná ta Push-up ka, jak se jim říká..
je podobná této a je v ní taková výplň,
která jde vyndat a prát, ale nebyla tak
drahá dají se sehnat levnější 😁
http://eshop.lyze-radotin.cz/damska-sportovni-podprsenka-sensor-support-x-black/?gclid=CLD­g3Iqq3rsCFUdZ3god­KnoACw

anonym

Podívej, lepší je být plochá, než pitomá. A to ti posměváčci jsou určitě. Moje spolužačka byla „plochá“ ještě v 17 letech a krásně to dohnala na skvělé trojky. Takže si s tím nelámej hlavu, jenom málokterá žena plochá zůstane. Dospívání dělá s tělem opravdové divy. Pokud se nic nebude dít ani v 15–16 letech, tak se zkus s gynekologem poradit, zda nejde o hormonální poruchu. Nemyslím si ale, že by tě to postihlo. Tohle je opravdu vzácná porucha.

Kat ka Suky

No to víš chlapum nerostou…:D jen sranda..
Kolik ti je me zacaly ve 12 kazdej ma svuj cas a vazne zjisti jestli nejses kluk..:D sranda
Skus pit pivo v nem jsou zensky hormony…:D

Kelt

Organizmus si sám poradí, nesrovnávej se s ostatními, všechno má svůj čas. Záleží na stravě, prostředí, genech a mnoha dalších faktorech. Tyto ženské věci prober se starší kamarádkou, nebo s někým z rodiny.

Andre5000

Prý pomáhá černé pivo.

zjentek

ocko má v první větě chybu ..jestli chceš jít s proudem a být bez starosti, tak je lepší být pitomá, nežli plochá

anonym

zjentku, nepořipadáš si nedoceněný?

zjentek

ani ne, ale tobě ano ,) ..tak to naprav a dej sakra víc palců né, za děkuju si asi nic nekoupím ty chytrá :o

zjentek

chceš mě docenit otázkou či odpovědí?