Avatar uživatele
baryyk500

nemám žádné prsa kluci se mi smejou že jsem plochá.Nemáte nakou radu jak zrychlit růst prsou?

nemám žádné prsa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
knedlik123

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak co jim je ukazujes ! Kup si dobrou p. a to budou cumet .

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Dřív nebo později narostou každé. A osobně mám raději spíš menší než obrovská prsa. Nehledě na věk a gavitaci :)

Přijde starší bába s prostřeleným kolenem k doktorovi. Doktor: jak se vám to podařilo? Ženská: chtěla jsem spáchat sebevraždu a dočetla jsem se, že se mám střelit dva centimetry pod levý prs. – tak takhle fakt ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mám taky malý, ale dobrou podprdu
koupila mi ji teta na dovolený není to
žádná ta Push-up ka, jak se jim říká..
je podobná této a je v ní taková výplň,
která jde vyndat a prát, ale nebyla tak
drahá dají se sehnat levnější 😁
http://eshop.lyze-radotin.cz/damska-sportovni-podprsenka-sensor-support-x-black/?gclid=CLD­g3Iqq3rsCFUdZ3god­KnoACw

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podívej, lepší je být plochá, než pitomá. A to ti posměváčci jsou určitě. Moje spolužačka byla „plochá“ ještě v 17 letech a krásně to dohnala na skvělé trojky. Takže si s tím nelámej hlavu, jenom málokterá žena plochá zůstane. Dospívání dělá s tělem opravdové divy. Pokud se nic nebude dít ani v 15–16 letech, tak se zkus s gynekologem poradit, zda nejde o hormonální poruchu. Nemyslím si ale, že by tě to postihlo. Tohle je opravdu vzácná porucha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kat ka Suky

No to víš chlapum nerostou…:D jen sranda..
Kolik ti je me zacaly ve 12 kazdej ma svuj cas a vazne zjisti jestli nejses kluk..:D sranda
Skus pit pivo v nem jsou zensky hormony…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Organizmus si sám poradí, nesrovnávej se s ostatními, všechno má svůj čas. Záleží na stravě, prostředí, genech a mnoha dalších faktorech. Tyto ženské věci prober se starší kamarádkou, nebo s někým z rodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Prý pomáhá černé pivo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ocko má v první větě chybu ..jestli chceš jít s proudem a být bez starosti, tak je lepší být pitomá, nežli plochá

před 3766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjentku, nepořipadáš si nedoceněný?

před 3766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ani ne, ale tobě ano ,) ..tak to naprav a dej sakra víc palců né, za děkuju si asi nic nekoupím ty chytrá :o

před 3765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

chceš mě docenit otázkou či odpovědí?

před 3765 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek