Avatar uživatele
Lucule13

Nemám žádné kamarády, ani ve škole, ale oni vždy pokecaj a jdou za někým jiným, já jsem třeba jediná kdo nemá dvojci …

co mám dělat jak si je mám najít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fcoop před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
FikeCZ

Hele něco ti řeknu ja jdu ted do 9 třídy a mám jenom 2 kamarady ze třidy!Na nic hlavně nehraj protože pak nebudeš mit kamarady vubec.Ja mam hodně kamaradu přes internet ale tak je jasny že tam můžeš vše zamaskovat!Mam fakt asi 2 kamarady ze třídy a nevím jak si je můžeš prostě najit :( To se časem podda v 6 třídě jsme se nenaviděli a ted jsme nejlepší :D třeba jim v něčím pomož :) Ja jim odviroval kompy a udělal aktivni chladič a prostě se kamaradime…Jako to se časem podda uvidiš :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hlavne byt sama sebou , na nic si nehrat … mozna " moc tlacis na pilu " … cim vice toho chceme , tim mene se nam toho dostava.
U dospelych je to tak , ze kdo se chce za kazdou cenu seznamit , tak se neseznami a kdo nechce , ten nema o " napadniky " nouze. ani ti radsi nebudu psat , kam " spadam " ja.
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

To je možná složité,těžko tady dostaneš návod,jak na to.Asi by to chtělo přímou řeč,tedy promluvit si s někým. Máma?
Ale tak to někdy chodí – když si vzpomenu na sebe,tak to bylo podobné.Jsou takové typy lidí – někdo někam přijde,nikdo ho nezná a za hodinu si tyká s každým a všichni ho „žerou“.
A obráceně.Obvyklé je něco mezi.
Jakmile dáš najevo,že se chceš mermomocí kamarádit,nejspíš budeš odmítnuta.Klí­dek,buď svá,sama sebou,ono se to vytříbí.Tutovka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kamarádi prídu, keď to potrebujú.
Priateľ príde, keď ho potrebuješ.
Hľadaj a čakaj priateľa, ale nikdy nasilu, priateľstvo príde samé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

takže je vás ve třídě lichý počet, to nic, možná někdo příští rok propadne a budeš mít po problémech. Trpělivost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kocickaaa

na nic si hlavně nehrát.. :) a kdyby ses s nimi někdy bavila, dej si pozor co jim řikáš, ať to někdy nepoužijí proti tobě:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek