Lucule13

Nemám žádné kamarády, ani ve škole, ale oni vždy pokecaj a jdou za někým jiným, já jsem třeba jediná kdo nemá dvojci …

co mám dělat jak si je mám najít?

Nejlepší odpověď
FikeCZ

Hele něco ti řeknu ja jdu ted do 9 třídy a mám jenom 2 kamarady ze třidy!Na nic hlavně nehraj protože pak nebudeš mit kamarady vubec.Ja mam hodně kamaradu přes internet ale tak je jasny že tam můžeš vše zamaskovat!Mam fakt asi 2 kamarady ze třídy a nevím jak si je můžeš prostě najit :( To se časem podda v 6 třídě jsme se nenaviděli a ted jsme nejlepší :D třeba jim v něčím pomož :) Ja jim odviroval kompy a udělal aktivni chladič a prostě se kamaradime…Jako to se časem podda uvidiš :)

Další odpovědi
anonym

Hlavne byt sama sebou , na nic si nehrat … mozna " moc tlacis na pilu " … cim vice toho chceme , tim mene se nam toho dostava.
U dospelych je to tak , ze kdo se chce za kazdou cenu seznamit , tak se neseznami a kdo nechce , ten nema o " napadniky " nouze. ani ti radsi nebudu psat , kam " spadam " ja.
🙂 -iv-

fcoop

To je možná složité,těžko tady dostaneš návod,jak na to.Asi by to chtělo přímou řeč,tedy promluvit si s někým. Máma?
Ale tak to někdy chodí – když si vzpomenu na sebe,tak to bylo podobné.Jsou takové typy lidí – někdo někam přijde,nikdo ho nezná a za hodinu si tyká s každým a všichni ho „žerou“.
A obráceně.Obvyklé je něco mezi.
Jakmile dáš najevo,že se chceš mermomocí kamarádit,nejspíš budeš odmítnuta.Klí­dek,buď svá,sama sebou,ono se to vytříbí.Tutovka.

led

Kamarádi prídu, keď to potrebujú.
Priateľ príde, keď ho potrebuješ.
Hľadaj a čakaj priateľa, ale nikdy nasilu, priateľstvo príde samé.

greycell

takže je vás ve třídě lichý počet, to nic, možná někdo příští rok propadne a budeš mít po problémech. Trpělivost!

kocickaaa

na nic si hlavně nehrát.. :) a kdyby ses s nimi někdy bavila, dej si pozor co jim řikáš, ať to někdy nepoužijí proti tobě:)