Avatar uživatele
hippeace

Nemám tušení jaká boty k šatům

Ahoj nevím na koho se obrátit tak dám na dáma tady z Odpovědí…
Mám tyhle šaty http://img07.a­llegroimg.pl/pho­tos/oryginal/38/86/68­/49/3886684972 a nemám tušení co k nim za boty modelka má takové světle béžové lesklé střevíčky ale ty nemohu nikde sehnat (kamené obchody v okolí) a tak jsem se chtěla zeptat jestli bych vypadala blbě když si k tomu koupím černé střevíčky? Nikde nemají světlé mají jen černé a červené :(

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3722 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak bys vysvětlila ty černé? Mohla bys mít modré, zelené, stříbrné, jestli dobře vidím, ta aplikace je taky stříbrná, k tomu zas musíš mít stejně barevnou kabelku (psaníčko),maličké psaničko myslím, nebo něco podobného, taky aby ladilo barevně, ty šaty jsou dost barevné, nepřidávej si ještě víc barev, černá k tomu nejde a se šperkama bych taky spíš šetřila, něco drobného na krk, nebo naušničky.
Doplňuji:
aha, tak zpět, ta aplikace je taky barevná, takže šperky bych prostě vynechala úplně a ty boty a kabelku teda v jednom tonu, vyber si jeden odstín z těch barev na šatech a podle toho boty a kabelku, jsou obchody, kde koupíš boty i kabelku dohromady v jednom tonu, zkusím najít

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

čierne rozhodne nie.

strieborné (spolu s doplnkami – kabelka, rukavice a pod), prípadne kontrasné k šatom – žlté, biele, nie pastelové farby, skôr výrazné.

ale čierne a zelené nie.

kamarátky – zberateľky topánok nemáte (požičať si)?
skúste prípadne požičovňu slávnostných šiat, tam majú dozaista i doplnky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ja to resim tak, ze si cele saty beru sebou do obchodu :)
nebo obrazek ..a i s prodavackou je prikladam k ruznym strevicum
pokud nechcete kupovat pres internet

  • iv-

před 3721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já nevěřím těm trubkám v krámě, vůbec nikdy mi žádná neporadila a když, tak blbě a jen proto, aby zboží prodala, naštěstí to mám v sobě a umím to posoudit sama, přes internet jsem nakoupila jen jednou, takovej dlouhej plášť jsem si koupila a byl jak na medvěda, tahala jsem ho po zemi 😁 Tak zase vrátit…ach joo

před 3721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na šatech je zelená také, takže i zelené, ale to asi neseženeš, napsala jsem ti to do zprávy

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek