hippeace

Nemám tušení jaká boty k šatům

Ahoj nevím na koho se obrátit tak dám na dáma tady z Odpovědí…
Mám tyhle šaty http://img07.a­llegroimg.pl/pho­tos/oryginal/38/86/68­/49/3886684972 a nemám tušení co k nim za boty modelka má takové světle béžové lesklé střevíčky ale ty nemohu nikde sehnat (kamené obchody v okolí) a tak jsem se chtěla zeptat jestli bych vypadala blbě když si k tomu koupím černé střevíčky? Nikde nemají světlé mají jen černé a červené :(

Odpovědi
anonym

Jak bys vysvětlila ty černé? Mohla bys mít modré, zelené, stříbrné, jestli dobře vidím, ta aplikace je taky stříbrná, k tomu zas musíš mít stejně barevnou kabelku (psaníčko),maličké psaničko myslím, nebo něco podobného, taky aby ladilo barevně, ty šaty jsou dost barevné, nepřidávej si ještě víc barev, černá k tomu nejde a se šperkama bych taky spíš šetřila, něco drobného na krk, nebo naušničky.
Doplňuji:
aha, tak zpět, ta aplikace je taky barevná, takže šperky bych prostě vynechala úplně a ty boty a kabelku teda v jednom tonu, vyber si jeden odstín z těch barev na šatech a podle toho boty a kabelku, jsou obchody, kde koupíš boty i kabelku dohromady v jednom tonu, zkusím najít

arygnoc

čierne rozhodne nie.

strieborné (spolu s doplnkami – kabelka, rukavice a pod), prípadne kontrasné k šatom – žlté, biele, nie pastelové farby, skôr výrazné.

ale čierne a zelené nie.

kamarátky – zberateľky topánok nemáte (požičať si)?
skúste prípadne požičovňu slávnostných šiat, tam majú dozaista i doplnky.

gagaga

ja to resim tak, ze si cele saty beru sebou do obchodu :)
nebo obrazek ..a i s prodavackou je prikladam k ruznym strevicum
pokud nechcete kupovat pres internet

  • iv-

anonym

já nevěřím těm trubkám v krámě, vůbec nikdy mi žádná neporadila a když, tak blbě a jen proto, aby zboží prodala, naštěstí to mám v sobě a umím to posoudit sama, přes internet jsem nakoupila jen jednou, takovej dlouhej plášť jsem si koupila a byl jak na medvěda, tahala jsem ho po zemi 😁 Tak zase vrátit…ach joo

gagaga

:))

anonym

Na šatech je zelená také, takže i zelené, ale to asi neseženeš, napsala jsem ti to do zprávy