Miike

nemám styl v oblikani prosim poradte mi co stím

Nejlepší odpověď
iceT

Obleč si to,v čem se cítíš pohodlně a vytvoř si tak vlastní styl.Proč se za každou cenu řídit tím,co nosí ostatní?

Další odpovědi
terry

Co to přesně znamená – nemám styl? To, jak se oblékáš JE tvůj styl. Je jen tvůj. A snad nechceš být podobný někomu?není lepší být originál?

led

Štýl obliekania a účesu silne spolupracuje aj s charakterom človeka, jeho správaním, pohybom, vyjadrovaním. Uniformita, ubliekanie sa podľa druhých, prispôsobovanie až napodobňovanie osobnosť človeka zotiera. Na druhej strane štýlov je provokačný štýl, naopak až premrštene zvýrazňuje osobnosť, oddeľuje od ostatných, vytvára akýsi kruh okolo človeka (pohoršenie, závisť, nepochopenie) ktorý môže dokonca prerásť v úplne nový štýl.
Ak chcete byť svojim so svojim charakterom, treba si vytvoriť aj svoj štýl. Dôležité je v ňom sa cítiť pohodlne, príjemne a čisto.

muflix

no ja se nejlip cejtim uplne v beznym obleceni na ktery sem zvyklej.. pokud bych mel hovorit o stylu jako o necem co na me pritahne pozornost tak to je vetsinou nakej nesmysl kterej lidi provokuje a spousta lidem to muze delat dobre, jako ze maj ten nadhled ze si vezmou jakoukoliv picovinu protoze je to uplne jedno co maj na sobe coz ostatni nechapou.. pokud du do prace tak si vezmu obleceni slusnejsi a pokud du do clubu tak si vezmu neco co by mohlo holky zaujmout taky je pravda ze originalita a pestrobarevnost pritahuje protistranu ktera chce ochutnat neco novyho.. vzdy je to jenom o sexu a o naky sebevedomosti tot vse.