lejla37

Nemám se smazat?

Je mi teprve jedemáct let a tak si nejsem jistá, zda-li můžu být na této stránce…

Nejlepší odpověď
panenka

lejlo nevidím důvod proč by jsi na téhle stránce nemohla být.tahle stránka je dostupná všem kdo chce vědět odpověd na otázku.pokud se ti tahle stránka líbí tak tady zůstan.uvidíš že se ti tu líbit bude protože se tu dovíš plno zajímavostí

Další odpovědi
Nuk nuk

Pokud Ti nevadí, že někteří z nás jsou asi tak staří jako Tvoje maminka, ne-li dokonce babička, pak není důvod. Ale najdeš tu i vrstevníky.

Michal

Můžeš.